KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17025093

nr 1702 5093

Etsning

Gösta Ottoson, Man i hög hatt. Bildmått: 26x16 cm, yttermått inklusive ram: 41x30 cm. Signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 maj 2025
kl 18:32:34

19/5 18:27:34 1      Vinnande bud
19/5 18:27:54 1      justering av budtak