KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17025093
nr 1702 5093
Etsning
Gösta Ottoson, Man i hög hatt. Bildmått: 26x16 cm, yttermått inklusive ram: 41x30 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 maj 2025
kl 18:32:34
19/5 18:27:34
19/5 18:27:54